بازگشت

محمدرضا گلزار بزرگترین ستاره سینمای ایران

محمدرضا گلزار بزرگترین ستاره سینمای ایران

محمدرضا گلزار بزرگترین ستاره سینمای ایران

محمدرضا گلزار بزرگترین ستاره سینمای ایران

پا گذاشتن به دنیای هنرپیشه‌ها و چهره‌ها کار سختی نیست. کافی است با یک کلیک اسم‌شان را در گوگل جست‌وجو بزنید و با هزاران صفحه و کلی اطلاعات و کرور کرور عکس روبه‌رو شوید. اما در همین جست‌وجوی ساده، اتفاقات جالبی در جریان است. فکر می‌کنید کدام ستاره سینمای ایران بیش از بقیه نامش سرچ شده است؟ مهم‌ترین لینک  درباره او چیست؟

اگر یک «دو» به اسمش اضافه کند، چه نتیجه‌ای دارد؟ چه عبارت‌هایی بیش از همه درباره هر یک سرچ شده است و بامزه‌ترین جست‌وجو را رقم بالا که در ده‌تای اول جست‌وجو درباره یک چهره وجود دارد، چه عبارتی است؟

 در میان ستاره‌ها، نام 20 نفر را انتخاب کرده‌ایم و به همه این سوالات پاسخ داده‌ایم و در نهایت محبوب‌ترین ستاره سینمای ایران در فضای جست‌وجوی اینترنتی را کشف کرده‌ایم. بابت همراهی صمیمانه از گوگل عزیز متشکریم

 با جست‌وجوی عبارت «محمدرضا گلزار» 3 میلیون و 480 هزار صفحه به شما ارائه می‌شود. اولین پیج با این جست‌وجو، ویکی پدیای فارسی گلزار است. اگر تنها یک فاصله بعد از این عبارت بگذارید، 10 تا از پر سرچ‌ترین عبارت‌ها می‌آید که در این میان رتبه اول با این عبارت است: «محمدرضا گلزار کجاست» و وقتی همین عبارت را سرچ کنید، اولین پیجی که به شما ارائه می‌شود (که البته یعنی بیش از بقیه پیج‌ها با سرچ این عبارت کلیک خورده است) پیجی است که در آن اطلاعاتی درباره ماشین گلزار در آن وجود دارد!

با جست‌وجوی کلمه «محمدرضا» در گوگل، 10 تا اسم به شما ارائه می‌شود که البته محمدرضا گلزار، در رده اول این 10 تاست. با اضافه شدن یک «و» به این عبارت، بیشترین سرچ مربوط به «محمدرضا گلزار و همسرش» است که در سرچ، 2 میلیون و 550 هزار نتیجه در بر خواهد داشت.

 بعد از آن «محمدرضا گلزار و آیشواریا رای» در مقام دوم است که 217 هزار صفحه را شامل می‌شود. و پر سرچ‌ترین عبارت با نام گلزار، بامزه‌ترین نتیجه این عبارت است. «محمدرضا گلزار و هلن»

 

میانگین (0 آرا)