اخبار

اخبار دنیای موسیقی و صدای حرفه ای

خدمات

موسیقی سفارشی، آهنگسازی و تنظیم، میکس و مسترینگ، آکوستیک و راه اندازی استودیوی خانگی و تولید محتوای شرکتی و تبلیغاتی

Prev Next
نقد محمدرضا گلزار به «ابد و یک روز»

به گزارش ایسنا، روزنامه شرق نوشت: «جدا از بحث جامعه‌شناسانه و آسیب‌شناسانه شخص محمدرضا گلزار هم چند سالی است که به‌ اصطلاح پوست‌انداخته و رویه خود را در نمایش هنر بازیگری تغییر داده است.

متن کامل خبر
حاشیه‌های فیلم محمدرضا گلزار

کارگردان فیلم «خشکسالی و دروغ» با بازی محمدرضا گلزار با بیان اینکه فیلمش برای دریافت مجوز اکران 48 مورد اصلاحیه خورده است.

متن کامل خبر
اکران فیلمی با بازی محمدرضا گلزار از 7 مهر ماه

فیلم سینمایی "خشکسالی و دروغ" به کارگردانی پدرام علیزاده و بازی محمدرضاگلزار از ٧ مهر ماه با سرگروهی سینما «زندگی» اکران عمومی می‌شود.

متن کامل خبر
کنسرت‌های‌ محمدرضا گلزار

به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا، «محمدرضا گلزار» در ادامه تور کنسرت‌هایش به جنوب ایران سفر خواهد کرد.

متن کامل خبر
محمدرضا گلزار بزرگترین ستاره سینمای ایران

با جست‌وجوی عبارت «محمدرضا گلزار» 3 میلیون و 480 هزار صفحه به شما ارائه می‌شود.

متن کامل خبر
اکران فیلم «سلام بمبئی» محمدرضا گلزار با دوبله‌ی فارسی

به گزارش ایسنا، فیلم «سلام بمبئی» به کارگردانی قربان محمدپور و بازی محمدرضا گلزار از مدتی قبل بر پرده‌ی سینماها به نمایش درآمده، قرار است به زودی نسخه‌ی دوبله شده‌ی آن به زبان فارسی هم به نمایش درآید.

متن کامل خبر
پایان اکران خشکسالی و دروغ با بازی محمدرضا گلزار

غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش درباره مصوبات جلسه ششم دی‌ماه این شورا به ایسنا گفت:‌ طبق آیین‌نامه شورای صنفی نمایش، تعداد سقف هفته‌های نمایش فیلم‌های «آس و پاس»، «نیمه شب اتفاق افتاد»، «خشکسالی و دروغ» با بازی محمدرضا گلزار، «سیانور» و «این زن حق‌اش را می‌خواهد» پُر شده و براساس آیین‌نامه‌ی شورا، سه‌شنبه هفتم دی‌ماه آخرین روز نمایش این فیلم‌ها در تهران خواهد بود.

متن کامل خبر
تحریم فیلم مادر قلب اتمی با حضور محمدرضا گلزار

سید امیر سیدزاده درباره شایعاتی که مبنی بر تحریم فیلم «مادر قلب اتمی» با حضور محمدرضا گلزار از سوی حوزه هنری در فضای مجازی منتشر شده، توضیحاتی داد.

متن کامل خبر
تئوري جهتوري

حالت ديگر كه هدف اين مقاله نيز هست، زمانيه كه منبع صدا بزرگتر از طول موج باشد، كه باعث افزایش جهتوري شده و هرچه منبع صوتي بزرگتر بشه جهتوري هم بيشتر مي شود.

متن کامل خبر
صدا رسانی به شنوندگان، نه دیوارها!

ویژگی اصلی سیستم صدای حرفه ای (PA) این است که صدا را به سمت شنونده بفرستد نه جای دگر. ولی تا کنون چندبار دیده اید که این موضوع به درستی اجرا شده باشد؟

متن کامل خبر
اساس عملکرد سیستم صوتی حرفه ای

اگر به کنسرتهای بزرگ در سال های اخیر رفته باشید، احتمالاً با آرایه خطی بلندگو ها مواجه شده اید، اما چرا Line array بهترین راه برای تجهیز سالن های بزرگ است؟ آنها چگونه تکامل یافته اند و آیا هرگز می توانند در سالنهای کوچکتر به کار گرفته شوند؟

متن کامل خبر
تجهیزات اندازه گیری و کالیبراسیون در آکوستیک معماری

در نگاه به آنچه که تا کنون استفاده شده به ترکیب بندی سابین در آزمایش معروف اندازه گیری زمان واخنش می پردازیم که بسیار ساده به نظر می رسد.

متن کامل خبر
روشهای اندازه گیری و کالیبراسیون در آکوستیک معماری

اولین گام در آکوستیک معماری تلاش برای اندازه گیر پارامترهای فیزیکی عینی است که همتاهایی برای پارامترهای ذهنی صدا در یک سالن هستند.

متن کامل خبر
لاین اری ها

سیستم های Line Array مساحت زیادی را به طور مستقیم، پوشش می دهند. همچنین جهتوری عمودی آن ها خوب بوده و فیلتر شانه ایcomb filtering مخرب کمتری بین بلندگوها وجود دارد.

متن کامل خبر

تیم ما

  عادل آل آقا

  آهنگساز، خواننده و مدرس

  فارغ التحصیل مهندسی برق - الکترونیک با ۱۵ سال سابقه هنری و تخصص در آهنگسازی و تنظیم در کیوبیس، پروتولز و Ableton Push

  امیر حسین فانی صابری

  کارشناس ارشد مهندسی صدا

  تخصص در زمینه آکوستیک، تجهیزات صدای حرفه ای، میکس و مستر